0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بلیارد بازی انفجار انفجار CRASH ROYAL حکم پاسور انفجار۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  World Friendly Club Matches
SK Rapid Wien
۰
۰
AC Milan
inprogress
۱۹:۰۰
Glasgow Rangers FC
۰
۲
Manchester United
inprogress
۱۸:۳۰
Burgos CF
-
-
Athletic Bilbao
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
FC Spartak Trnava
۰
۳
Aston Villa
Finished
۱۷:۳۰
VfB Stuttgart
۳
۰
Fortuna Sittard
Finished
۱۵:۳۰
Queens Park Rangers FC
۰
۲
Tottenham Hotspur
Finished
۱۷:۳۰
Alaves
۱
۱
Real Sociedad
inprogress
۱۹:۳۰
AZ Alkmaar
۳
۰
KV Kortrijk
Finished
۱۵:۳۰
Elche
-
-
Al-Ittihad
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
SSD Monza 1912
۰
۱
Palermo
Finished
۱۸:۰۰
SK Sturm Graz
۲
۱
AS Monaco
inprogress
۱۹:۳۰
Dagenham & Redbridge
۰
۱
West Ham United
Finished
۱۷:۳۰
Empoli
۰
۰
FC Ingolstadt 04
Finished
۱۸:۳۰
Valencia CF
-
-
Castellon
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Racing Genk
۰
۰
OSC Lille
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Girona FC
۳
۳
Montpellier HSC
Finished
۱۲:۳۰
Las Palmas
۱
۲
Calcio Como
Finished
۱۲:۰۰
AFC Wimbledon
۲
۵
Brentford
Finished
۱۵:۳۰
Oud-Heverlee Leuven
۰
۱
RC Lens
Finished
۱۶:۳۰
SV Werder Bremen
۰
۳
Lecce
Finished
۱۶:۳۰
Standard Liege
۱
۱
Norwich City FC
Finished
۱۶:۳۰
Stade Rennes FC
۱
۰
Stade Laval
inprogress
۱۹:۰۰
Futebol Clube Vizela
-
-
Celta de Vigo
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
SV Darmstadt 98
۱
۲
1. FC Saarbrucken
Finished
۱۴:۳۰
Zulte-Waregem
۲
۰
KAA Gent
Finished
۱۵:۳۰
De Graafschap
۱
۲
Al-Nasr
Finished
۱۵:۳۰
Levante B
-
-
Qatar SC Doha
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
1.FC Magdeburg
۱
۱
VfL Bochum
Finished
۱۵:۳۰
RSC Anderlecht
۲
۱
VfL Wolfsburg
Finished
۱۵:۰۰
BFC Dynamo Berlin
۱
۰
Sampdoria
inprogress
۱۸:۳۰
FC Volendam
۱
۱
SK Deinze
Finished
۱۷:۰۰
Viktoria Koln 1904
۳
۳
1. FC Koln
Finished
۱۵:۳۰
FC Red Bull Salzburg
۴
۰
Sheffield Wednesday FC
Finished
۱۷:۳۰
Grazer AK 1902
۱
۴
Besiktas JK
inprogress
۱۹:۳۰
Royal Antwerp FC
۰
۰
AC Parma
inprogress
۲۰:۰۰
FC United of Manchester
۲
۲
Salford City
Finished
۱۷:۳۰
Austria Klagenfurt
۱
۲
Caykur Rizespor
inprogress
۱۸:۳۰
Vitoria Guimaraes
-
-
Rayo Vallecano
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Whitehawk
۴
۱
Ashford Town (Middx) LFC
Finished
۱۷:۳۰
Stomil Olsztyn
۰
۰
Jagiellonia Bialystok II
Finished
۱۵:۳۰
Boston United FC
۴
۲
Kettering Town FC
Finished
۱۷:۳۰
FC Verbroedering Dender EH
۰
۳
RAAL La Louviere
Finished
۱۷:۳۰
Budafoki MTE-Ujbuda
۳
۰
NK Gorica
Finished
۱۲:۰۰
FC Shakhtar Donetsk
۰
۱
Ipswich Town FC
Finished
۱۵:۳۰
LASK Linz
۲
۰
SKN St. Polten
Finished
۱۶:۳۰
Gillingham
۲
۰
Watford FC
Finished
۱۷:۳۰
Cremonese
۳
۰
Giana Erminio
inprogress
۱۹:۳۰
Bognor Regis Town FC
۰
۲
Portsmouth
Finished
۱۵:۳۰
NAC Breda
۱
۱
Excelsior Rotterdam
Finished
۱۵:۳۰
FSV Frankfurt
۳
۱
1. FC Koln II
Finished
۱۵:۳۰
SC Rot-Weiss Oberhausen
۳
۳
Giessen Teutonia
Finished
۱۶:۳۰
Barry Town FC
۲
۱
Newport County FC
Finished
۱۷:۰۰
Cheltenham Town
۱
۵
Plymouth Argyle FC
Finished
۱۷:۳۰
Alvechurch
۱
۱
Halifax Town
Finished
۱۷:۳۰
York City FC
۲
۱
Grimsby Town
Finished
۱۷:۳۰
Goztepe AS Izmir
۳
۱
Luton Town
inprogress
۱۸:۳۰
Sassuolo
۲
۰
SPAL 1907 Ferrara
inprogress
۱۸:۳۰
Clermont
۱
۰
AS St. Etienne
inprogress
۱۹:۳۰
Worgl SV
۰
۰
SC Kitzbuhel
inprogress
۲۰:۰۰
Marino de Luanco
-
-
Real Sporting de Gijon
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Wuppertaler SV Borussia
۰
۱
TSV Steinbach
Finished
۱۵:۳۰
Fortuna Koln
۰
۰
BSG Chemie Leipzig
Finished
۱۵:۳۰
Olympiakos Piraeus FC
۲
۰
KV Mechelen
Finished
۱۶:۳۰
Les Herbiers
۲
۲
Chamois Niortais FC
inprogress
۱۸:۳۰
Budaorsi SC
۴
۳
Hatvan
Finished
۱۱:۳۰
FK Pardubice B
۰
۱
Bohemians 1905 B
Finished
۱۱:۴۵
FC Dukla Banska Bystrica
۰
۳
Tatran Liptovsky Mikulas
Finished
۱۲:۳۰
Gyirmot
۲
۱
CS Unirea Ungheni 2018
Finished
۱۳:۰۰
Hemel Hempstead Town FC
۱
۳
Barnet
Finished
۱۵:۳۰
SC Vahr Blockdiek
۲
۲
FC Huchting
Finished
۱۶:۳۰
Quorn
۲
۱
Brackley Town FC
Finished
۱۷:۳۰
Wingate & Finchley FC
۲
۲
Aldershot Town FC
Finished
۱۷:۳۰
Shrewsbury Town
۰
۲
Birmingham City FC
Finished
۱۷:۳۰
Bootle
۲
۲
Southport FC
Finished
۱۷:۳۰
Wolfsberger Athletik Club
۱
۲
Udinese Calcio
inprogress
۱۸:۳۰
MFK Skalica
۱
۰
FC Vion Zlate Moravce
inprogress
۱۹:۳۰
Uniao Lamas
۰
۳
Lusitania Lourosa
inprogress
۱۹:۳۰
Hallein
۱
۲
SV Wals-Grünau
Finished
۱۲:۰۰
Gornik Polkowice
۱
۴
MKP Carina Gubin
Finished
۱۲:۳۰
Blekitni Stargard
۲
۳
Pogon Szczecin II
Finished
۱۲:۳۰
Eibar
۱
۱
Real Union Club de Irun
Finished
۱۳:۰۰
Legia Warsaw II
۰
۳
KS Polonia Sroda Wlkp
Finished
۱۳:۳۰
TUS Dassendorf
۱
۱
FC St. Pauli II
Finished
۱۵:۳۰
Spelle-Venhaus
۱
۰
FC Eintracht Rheine
Finished
۱۵:۳۰
Solihull Moors
۰
۳
Oxford United
Finished
۱۵:۳۰
Ballyclare
۱
۱
Linfield FC
Finished
۱۷:۳۰
Chesterfield
۰
۳
Sheffield United FC
Finished
۱۷:۳۰
TSV Hartberg
۰
۲
FC Rukh Lviv
Finished
۱۷:۳۰
Tamworth FC
۲
۳
Walsall FC
Finished
۱۷:۳۰
Genoa
۲
۱
SSC Venezia
inprogress
۱۸:۳۰
RW Walldorf
۲
۲
VfR Wormatia Worms
inprogress
۱۸:۳۰
CD Don Alvaro
-
-
Merida
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Erdi VSE
۰
۰
Komarom VSE
Finished
۱۱:۳۰
ACS Muscelul Câmpulung
۳
۳
Olimpic Zarnesti
Finished
۱۱:۳۰
FC Gutersloh 2000
۲
۲
KSV Hessen Kassel
Finished
۱۵:۳۰
Willem II Tilburg
۳
۰
Lommel United
Finished
۱۶:۰۰
Harland and Wolff Welders
۱
۲
Portadown FC
Finished
۱۷:۳۰
Billericay Town FC
۱
۲
Boreham Wood FC
Finished
۱۷:۳۰
Le Mans FC
۱
۰
Angers SCO
inprogress
۱۸:۳۰
Asteras Tripolis
۰
۰
Levadiakos
inprogress
۱۹:۰۰
Boulogne
۱
۱
Dunkerque
inprogress
۱۹:۳۰
Zacapa Tellioz
۲
۱
Club Xelaju
Finished
۰۵:۳۰
KSZO Ostrowiec
۱
۰
Wisloka Debica
Finished
۱۲:۰۰
Stal Brzeg
۱
۲
MKS Kluczbork
Finished
۱۲:۳۰
SpVg Frechen 20
۰
۲
SF Siegen 1899
Finished
۱۲:۳۰
Sanjoanense
۱
۱
SC Salgueiros
Finished
۱۳:۰۰
Darlington
۰
۱
Doncaster Rovers
Finished
۱۵:۰۰
FC Erzgebirge Aue
۱
۳
FC Carl Zeiss Jena
Finished
۱۵:۳۰
FC Buderich 02
۳
۱
SV Sodingen
Finished
۱۶:۳۰
South Shields
۰
۵
Hartlepool United
Finished
۱۷:۳۰
Lisburn Distillery
۰
۸
Carrick Rangers
Finished
۱۷:۳۰
AFC Hornchurch
۱
۱
Braintree Town FC
Finished
۱۷:۳۰
FC Lorient
۱
۱
Dinamo Brest
inprogress
۱۸:۳۰
FC Bavois
۲
۲
FC Sion II
inprogress
۱۸:۳۰
Middelfart
۲
۱
VSK Arhus
Finished
۱۲:۳۰
Fremad Amager
۲
۱
Ringsted IF
Finished
۱۲:۳۰
Felgueiras 1932
۱
۰
Chaves
Finished
۱۳:۰۰
SC Wiedenbruck
۴
۲
SV Lippstadt 08
Finished
۱۵:۳۰
Sundby BK
۳
۱
Horsholm-Usserod IK
Finished
۱۶:۰۰
Ballymena United FC
۱
۱
Bangor
Finished
۱۶:۳۰
FC Wegberg-Beeck
۰
۲
Borussia Monchengladbach
Finished
۱۷:۰۰
UN 97 Kaerjeng
۱
۰
Mondercange
Finished
۱۷:۳۰
Needham Market
۲
۰
Maldon & Tiptree
Finished
۱۷:۳۰
Alfreton Town FC
۰
۰
Ilkeston FC
Finished
۱۷:۳۰
Spennymoor Town
۰
۲
Doncaster Rovers
Finished
۱۷:۳۰
Spalding Utd
۱
۱
Rotherham United FC
Finished
۱۷:۳۰
Cambuur Leeuwarden
۲
۰
SV Meppen
inprogress
۱۸:۳۰
VfB 03 Hilden
۵
۳
SV Schermbeck
inprogress
۱۸:۳۰
KF Ramiz Sadiku
۰
۱
KF Istogu
inprogress
۱۹:۰۰
Sociedad Deportivo Tarazona
-
-
SD Huesca
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Marino
-
-
Tenerife B
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Ishoj
۴
۰
FA 2000
Finished
۱۳:۳۰
SV Sparta Lichtenberg
۱
۰
VSG Altglienicke
Cancelled
۱۵:۳۰
Türk Gucu Friedberg
-
-
FC Turabdin-Babylon Pohlheim
Abandoned
۱۵:۳۰
TuS Blau-Weiss Lohne
۲
۴
Schwarz-Weis Rehden
Finished
۱۵:۳۰
Chemnitzer FC
۱
۰
1.FC Dynamo Dresden
Finished
۱۶:۰۰
Workington AFC
۱
۱
Morecambe FC
Finished
۱۷:۳۰
Lewes FC
۰
۱
Worthing FC
Finished
۱۷:۳۰
Hungerford Town
۱
۳
Chippenham Town FC
Finished
۱۷:۳۰
Carshalton Athletic FC
۳
۰
Bracknell Town F.C.
Finished
۱۷:۳۰
Stratford Town
۱
۲
Leamington FC
Finished
۱۷:۳۰
Maidstone Utd
۱
۰
Woking FC
Finished
۱۷:۳۰
Accrington Stanley
۰
۳
Barnsley FC
Finished
۱۷:۳۰
Kryvbas Krivyi
۰
۰
Al Bataeh
inprogress
۱۹:۰۰
Diosgyor VTK
۱
۰
MFK Zemplin Michalovce
inprogress
۱۹:۳۰
Martigues
۰
۰
Aubagne
inprogress
۲۰:۳۰
FK Teplice B
۲
۲
Dukla Prague B
Finished
۱۲:۰۰
UD Oliveirense
۲
۲
Academica de Coimbra
Finished
۱۳:۰۰
Zawisza Bydgoszcz
۴
۱
Wisla Plock II
Finished
۱۳:۰۰
FC Liefering
۲
۱
SV 1916 Sandhausen
Finished
۱۴:۳۰
SV Sparta Lichtenberg
۳
۰
Altglienicke II
Finished
۱۵:۳۰
SV Eintracht Trier
۳
۰
TSV Fortuna Dusseldorf II
Finished
۱۵:۳۰
SV Austria Salzburg
۱
۵
Real Betis
Finished
۱۵:۳۰
Rijnvogels
۰
۳
VV Noordwijk
Finished
۱۶:۰۰
Gaborone United
۰
۱
Supersport United
Finished
۱۶:۳۰
Hertha BSC Berlin
۱
۰
NEC Nijmegen
Finished
۱۷:۳۰
Oldham Athletic
۰
۰
Lincoln City
Finished
۱۷:۳۰
AFC Fylde
۰
۴
Wigan Athletic
Finished
۱۷:۳۰
FK Pelister
۰
۱
KF Rinija Gostivari
inprogress
۱۹:۱۵
FC Nurnberg
۲
۱
Blackburn Rovers
inprogress
۱۹:۳۰
Zalaegerszegi TE
۰
۱
NK Sibenik
inprogress
۱۹:۳۰
NK Rudes Zagreb
۱
۰
NK Brinje Grosuplje
inprogress
۲۰:۰۰
FK Arsenal Tivat
۰
۰
FK Otrant-Olympic
inprogress
۲۰:۰۰
Bzenec
۰
۱
TJ Start Brno
Finished
۱۱:۳۰
FC Slovan Rosice
۴
۱
Zdar nad Sazavou
Finished
۱۱:۳۰
MFK Dolny Kubin
۰
۵
FC Hlucin
Finished
۱۱:۳۰
Frydek Mistek
۰
۱
MFK Havirov
Finished
۱۱:۴۵
FK Usti nad Labem
۳
۰
TJ Jiskra Domazlice
Finished
۱۲:۰۰
TJ Tatran Bohunice
۱
۳
Zbrojovka Brno B
Finished
۱۲:۰۰
FK Admira Praha
۰
۱
Velke Hamry
Finished
۱۲:۰۰
Mladost Novi Sad
۲
۱
FK Smederevo
Finished
۱۲:۳۰
FC Malacky
۲
۳
FK Hodonín
Finished
۱۲:۳۰
Matador Puchov
۲
۰
Trinec
Finished
۱۲:۳۰
Garbarnia
۱
۵
Sandecja Nowy Sacz
Finished
۱۲:۳۰
SV Darmstadt 98
-
-
SV 1919 Mainz Gonsenheim
Finished
۱۴:۳۰
Feyenoord Rotterdam
۱
۰
Cercle Brugge KSV
Finished
۱۴:۳۰
MSK Zilina B
۱
۰
MFK Karvina B
Finished
۱۴:۳۰
Kickers Offenbach
۱
۰
TSV Fortuna Dusseldorf
Finished
۱۵:۳۰
TSV Fortuna Dusseldorf
۰
۱
FC Kaiserslautern
Finished
۱۶:۴۵
Bath City
۱
۰
Port Vale
Finished
۱۷:۳۰
Warrington Town
۰
۲
Altrincham
Finished
۱۷:۳۰
Wealdstone FC
۳
۲
Millwall U21
Finished
۱۷:۳۰
Hapoel Tel-Aviv
۱
۰
Lech Poznan II
Finished
۱۷:۳۰
MFK Stara Lubovna
۴
۰
Slavia TU Kosice
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
SV Donau
-
-
SV Ried
Cancelled
۱۸:۳۰
Soroksar SC
۱
۰
FK Samorin
Finished
۱۸:۳۰
SV Donau
۳
۳
Ried II
inprogress
۱۸:۳۰
Borac Cacak
۰
۰
FK Indjija
inprogress
۱۹:۳۰
Lancy
-
-
FC Grand-Saconnex
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
CD Trofense
-
-
AVS Futebol SAD
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Japan J League
Vissel Kobe
۳
۳
Nagoya Grampus Eight
Finished
۱۳:۳۰
Gamba Osaka
۰
۱
Shonan Bellmare
Finished
۱۳:۳۰
Urawa Red Diamonds
۳
۴
Consadole Sapporo
Finished
۱۳:۳۰
Machida Zelvia
۱
۲
Yokohama F Marinos
Finished
۱۲:۳۰
Kashima Antlers
۲
۱
FC Tokyo
Finished
۱۲:۳۰
Avispa Fukuoka
۰
۱
Tokyo Verdy 1969
Finished
۱۳:۳۰
Cerezo Osaka
۱
۲
Albirex Niigata
Finished
۱۳:۳۰
Jubilo Iwata
۱
۲
Kyoto Purple Sanga
Finished
۱۳:۳۰
Kashiwa Reysol
۲
۳
Kawasaki Frontale
Finished
۱۳:۳۰
  Brazil Serie A
Flamengo RJ
-
-
Criciuma EC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Republic of Korea K-League 1
Jeonbuk Hyundai Motors FC
۲
۰
Ulsan Hyundai Horang-i
Finished
۱۳:۳۰
Gangwon FC
۴
۰
Jeju United
Finished
۱۴:۰۰
  Belgium Super Cup
Club Brugge KV
-
-
Union St.-Gilloise
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Argentina Liga Profesional
Belgrano de Cordoba
۲
۱
Deportivo Riestra
Finished
۰۱:۳۰
Racing Club
-
-
Godoy Cruz
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Rosario Central
۴
۲
Sarmiento
Finished
۰۳:۳۰
San Lorenzo
-
-
Atletico Huracan
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Brazil Serie B
Avai
۰
۱
Ceara SC CE
Finished
۰۱:۳۰
Coritiba FBC
۰
۱
Mirassol FC
Finished
۰۴:۰۰
America Mineiro MG
-
-
Amazonas FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
CRB Clube de Regatas Brasil
-
-
Ituano SP
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Norway Eliteserien
Molde FK
-
-
KFUM Oslo
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
Sarpsborg 08
۰
۰
SK Brann Bergen
inprogress
۱۹:۳۰
  Russia Premier League
FK Dinamo Moscow
-
-
FK Fakel Voronezh
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
PFK Kryliya Sovetov Samara
۰
۴
FK Zenit St. Petersburg
Finished
۱۸:۰۰
FC Rostov
-
-
CSKA Moscow
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
FK Lokomotiv Moscow
۳
۲
Akron Tolyatti
Finished
۱۵:۳۰
  United States USL League Two
Long Island Rough Riders
۱
۳
Vermont Green
Finished
۰۰:۰۰
Ventura County Fusion
۱
۱
Albion Colorado
Finished
۰۲:۳۰
Ocean City Nor'easters
۰
۱
Seacoast United Phantoms
Finished
۰۳:۰۰
FC Tucson
۳
۲
Flatirons Rush SC
Finished
۰۵:۰۰
BALLARD FC
۱
۲
Project 51O
Finished
۰۶:۰۰
Almaden FC
۰
۱
United Pdx
Finished
۰۰:۳۰
Lionsbridge FC
۲
۱
Western Mass Pioneers
Finished
۰۳:۰۰
Asheville City SC
۴
۰
Nona FC
Finished
۰۳:۰۰
  Colombia Primera A
CD Jaguares de Cordoba
۰
۰
Patriotas Tunja
Finished
۰۱:۳۰
Fortaleza FC
۱
۱
Deportes Tolima
Finished
۰۴:۰۰
  Chile Primera Division
Huachipato
۱
۱
Cobreloa Calama
Finished
۰۲:۳۰
O'Higgins
-
-
Copiapo
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Coquimbo Unido
۰
۰
Nublense
inprogress
۲۰:۰۰
  Switzerland Super League
FC Lugano
۰
۱
Grasshopper Club Zurich
inprogress
۱۹:۳۰
Yverdon-Sports
۰
۰
FC Zurich
inprogress
۱۹:۳۰
FC Winterthur
-
-
FC St. Gallen
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  United States USL Championship
Charleston Battery
۲
۰
Miami FC
Finished
۰۳:۰۰
Louisville City FC
۲
۱
Colorado Springs Switchbacks FC
Finished
۰۳:۳۰
North Carolina
۱
۱
Detroit City FC
Finished
۰۳:۰۰
Phoenix Rising
۲
۰
El Paso Locomotive FC
Finished
۰۶:۳۰
  Paraguay Primera Division
Nacional Asuncion
۰
۰
Sportivo Trinidense
Finished
۰۲:۰۰
Tacuary
-
-
Libertad Asuncion
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  North and Central America CONCACAF Championship U20, Group A
Costa Rica U20
۱
۱
Cuba U20
Finished
۰۲:۳۶
USA U20
۹
۰
Jamaica U20
Finished
۰۵:۳۶
  Argentina Primera Nacional
Atletico de Rafaela
۱
۵
Nueva Chicago
Finished
۰۰:۴۰
CA Chaco For Ever
۰
۱
Temperley
Finished
۰۲:۴۰
CA Defensores de Belgrano
-
-
Brown de Adrogue
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Club Atletico Guemes
-
-
CA All Boys
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Almagro
-
-
CA Estudiantes Caseros
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Almirante Brown de Lules
-
-
Club Atletico Aldosivi
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
CA San Miguel
-
-
Arsenal de Sarandi
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Club Atletico Alvarado
-
-
Tristan Suarez
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Chile Primera B
Deportes Limache
۰
۱
Deportes Temuco
Finished
۰۲:۳۰
Magallanes
۰
۰
La Serena
inprogress
۲۰:۰۰
San Marcos de Arica
-
-
C.D. Universidad de Concepcion
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Finland Veikkausliiga
HJK Helsinki
۲
۰
FC Haka Valkeakoski
Finished
۱۷:۳۰
AC Oulu
۲
۰
EIF Ekenas
Finished
۱۷:۳۰
  China Super League
Wuhan Three Towns
۱
۱
Chengdu Rongcheng FC
Finished
۱۵:۰۵
  Poland Ekstraklasa
KP Legia Warszawa
-
-
Zaglebie Lubin SSA
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
Pogon Szczecin
۲
۰
SSA Korona Kolporter Kielce
inprogress
۱۹:۰۰
GKS Dospel Katowice
۱
۲
Radomiak Radom
Finished
۱۶:۱۵
  Japan J3 League
Nagano Parceiro
۰
۲
Imabari FC
Finished
۱۲:۳۰
FC Osaka
۰
۰
Omiya Ardija
Finished
۱۲:۳۰
Zweigen Kanazawa
۱
۰
Vanraure Hachnohe FC
Finished
۱۲:۳۰
Gainare Tottori
۱
۱
Yokohama S.C.C
Finished
۱۳:۳۰
Giravanz Kitakyushu
۰
۰
Matsumoto Yamaga FC
Finished
۱۲:۳۰
Fukushima United FC
۳
۰
Tegevajaro Miyazaki
Finished
۱۲:۳۰
Azul Claro Numazu
۲
۱
FC Gifu
Finished
۱۲:۳۰
  Mexico LIGA MX
San Luis
۱
۱
Club Tijuana Xoloitzcuintles
Finished
۰۴:۳۰
Puebla
۱
۲
CF Atlas Guadalajara
Finished
۰۶:۳۵
  Australia NPL South Australia
Croydon Kings
۵
۳
South Adelaide
Finished
۰۸:۳۰
Modbury Jets
۳
۰
Adelaide Comets
Finished
۰۹:۰۰
North Eastern Metro Stars
۱
۰
Adelaide Olympic
Finished
۱۱:۰۰
Campbelltown City
۴
۲
White City Beograd
Finished
۰۹:۰۰
Para Hills Knights
۱
۱
Adelaide Croatia Raiders
Finished
۰۹:۰۰
  Sweden Allsvenskan
Kalmar FF
۲
۱
Djurgardens IF
Finished
۱۶:۳۰
IFK Varnamo
۲
۲
BK Hacken
Finished
۱۶:۳۰
IF Brommapojkarna
۰
۱
Hammarby IF
inprogress
۱۹:۰۰
  China Jia League
Heilongjiang Ice City FC
۰
۰
Yunnan Yukun FC
Finished
۱۴:۳۰
Liaoning Tieren FC
۱
۱
Shanghai Jiading Huilong F.C.
Finished
۱۴:۳۰
Guangzhou FC
۳
۰
Foshan Nanshi FC
Finished
۱۵:۰۰
Yanbian Longding
۱
۲
Nanjing Fengfan
Finished
۱۴:۳۰
Guangxi Pingguo Haliao F.C.
۰
۲
Dalian Young Boy FC
Finished
۱۵:۰۰
  Czech Republic 1. Liga
AC Dukla Praha
-
-
FC Viktoria Plzen
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Bohemians 1905
۲
۰
FC Banik Ostrava
inprogress
۱۸:۳۰
FK Jablonec nad Nisou 97
۲
۰
FK Mlada Boleslav
Finished
۱۶:۰۰
Dynamo Ceske Budejovice
۰
۲
SK Sigma Olomouc
inprogress
۱۸:۳۰
  Republic of Korea K-League 2
Jeonnam Dragons
۲
۳
Busan I. Park
Finished
۱۳:۳۰
Gyeongnam FC
۲
۲
Bucheon FC 1995
Finished
۱۳:۳۰
Suwon Samsung Bluewings
۰
۰
Cheongju City FC
Finished
۱۴:۰۰
  New Zealand Central Premier League
Island Bay United
۱
۵
Napier City Rovers
Finished
۰۵:۱۵
Miramar Rangers
۸
۱
North Wellington AFC
Finished
۰۶:۰۰
Stop Out Sports Club
۳
۲
Waterside Karori
Finished
۰۶:۰۰
  Australia NPL New South Wales
Sutherland Shire Sharks
۰
۰
Sydney FC NPL
Finished
۱۰:۰۰
St George City FA
۵
۰
Western Sydney Wanderers NPL
Finished
۱۲:۰۰
Hills United FC
۴
۱
NWS Spirit FC
Finished
۱۲:۳۰
  Republic of Korea K3 League
Gimhae City
۱
۱
Daejeon Korail
Finished
۱۱:۳۰
Yeoju Citizen FC
۱
۰
Chuncheon FC
Finished
۱۳:۳۰
Yangpyeong FC
۱
۲
Gyeongju Korea H&N Power
Finished
۱۲:۳۰
Mokpo City
۳
۳
Siheung Citizen
Finished
۱۳:۳۰
  Egypt Premier League
Talaea El Gaish
۰
۰
Pharco
Finished
۱۸:۰۰
Ceramica Cleopatra FC
-
-
Baladiyet El Mahallah
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
National Bank
-
-
Al Ittihad Al Sakandary
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Europe UEFA U19 Championship Women
England U19 (W)
۱
۰
France U19 (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Serbia U19 (W)
۲
۱
Lithuania U19 (W)
inprogress
۱۸:۳۰
  Mexico Liga MX Femenil
Toluca (W)
۱
۲
Unam Pumas (W)
Finished
۰۲:۳۰
Santos Laguna (W)
۰
۰
Atletico San Luis (W)
Finished
۰۴:۳۰
Leon (W)
۱
۰
FC Juarez (W)
Finished
۰۲:۳۰
  Costa Rica Primera Division
Puntarenas FC
۰
۰
AD Municipal Liberia
Finished
۰۵:۳۰
AD Guanacasteca
۰
۳
AD San Carlos
Cancelled
۰۴:۳۰
  Australia NPL Victoria
Avondale FC
۲
۱
Dandenong Thunder SC
Finished
۰۸:۳۰
Moreland City FC
۲
۳
Heidelberg United
Finished
۰۸:۳۰
Port Melbourne Sharks SC
۳
۲
Green Gully Cavaliers SC
Finished
۱۰:۳۰
Hume City
۵
۱
Manningham United Blues
Finished
۱۲:۳۰
  Australia NPL Victoria Women
Alamein FC (W)
۱
۱
Bentleigh Greens SC (W)
Finished
۰۸:۳۰
Heidelberg United (W)
۲
۱
Box Hill United (W)
Finished
۰۹:۳۰
Boroondara Carey Eagles (W)
۱
۰
South Melbourne (W)
Finished
۱۰:۳۰
Essendon Royals (W)
۱
۰
Emerging Jets (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Australia NPL Queensland U23
Brisbane City U23
۳
۲
Gold Coast Knights U23
Finished
۱۳:۴۵
Gold Coast United U23
۱
۱
Brisbane Olympic U23
Finished
۰۸:۱۵
Moreton City Excelsior U23
۳
۲
WDSC Wolves U23
Finished
۱۰:۴۵
  Romania Liga I
Universitatea Craiova
۱
۰
FC UTA Arad
inprogress
۱۹:۳۰
Rapid Bucuresti
-
-
CFR 1907 Cluj
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Scotland League Cup
Dundee United FC
۱
۰
Ayr United
inprogress
۱۹:۴۵
Kelty Hearts
۱
۰
Hibernian FC
Finished
۱۷:۳۰
Clyde FC
۱
۳
Motherwell
Finished
۱۷:۳۰
Forfar Athletic
۲
۱
Cove Rangers
Finished
۱۷:۳۰
Dumbarton
۳
۴
Airdrieonians FC
Finished
۱۷:۳۰
Inverness Caledonian Thistle
۳
۰
Bonnyrigg Rose
Finished
۱۷:۳۰
Ross County
۲
۱
Raith Rovers
Finished
۱۷:۳۰
Peterhead
۴
۲
Elgin City
Finished
۱۷:۳۰
East Kilbride
۰
۴
Aberdeen FC
Finished
۱۷:۳۰
Buckie Thistle
۱
۵
Falkirk FC
Finished
۱۷:۳۰
FC Livingston
۱
۰
Dunfermline
Finished
۱۷:۳۰
FC Edinburgh
۰
۶
Partick Thistle
Finished
۱۷:۳۰
St. Johnstone
۲
۰
Greenock Morton
Finished
۱۷:۳۰
Brechin City
۱
۳
Alloa Athletic
Finished
۱۷:۳۰
Arbroath
۰
۳
Annan Athletic
Finished
۱۷:۳۰
Stranraer
۰
۳
Hamilton Academical FC
Finished
۱۷:۳۰
  Uruguay Primera Division
Club Nacional de Montevideo
-
-
Miramar Misiones
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Cerro Largo FC
۰
۱
Rampla Juniors
Finished
۱۶:۳۰
Racing Club de Montevideo
۰
۱
Montevideo Wanderers
inprogress
۱۹:۰۰
Defensor Sporting
۰
۱
Club Atletico River Plate
Finished
۰۱:۳۰
  Australia NPL Queensland
Brisbane City
۱
۲
Gold Coast Knights
Finished
۱۱:۳۰
Brisbane Roar Youth
۱
۱
Rochedale Rovers
Finished
۱۰:۳۰
Gold Coast United
۱
۱
Brisbane Olympic FC
Finished
۱۰:۳۰
Moreton City Excelsior FC
۶
۳
Brisbane Wynnum Wolves FC
Finished
۱۲:۴۵
  Wales League Cup
Cwmbran Celtic
۲
۳
Trethomas Bluebirds
Finished
۱۵:۰۰
Penrhiwceiber Rangers
۱
۴
Goytre United
Finished
۱۷:۰۰
Caersws
۰
۱
Holywell
Finished
۱۷:۰۰
Llantwit Major
۲
۰
Newport City FC
Finished
۱۷:۰۰
Llandudno FC
۱
۰
Newport County FC
inprogress
۱۹:۳۰
Prestatyn Town
۱
۵
Buckley Town
Finished
۱۷:۰۰
Carmarthen Town
۲
۱
Cambrian & Clydach
Finished
۱۷:۰۰
Penrhyncoch
۰
۳
Guilsfield FC
Finished
۱۷:۰۰
Caerau Ely
۲
۱
Trefelin
Finished
۱۷:۰۰
  Australia Victoria Premier League 1
Eastern Lions
۲
۱
North Geelong Warriors
Finished
۰۸:۳۰
  Panama LPF
Tauro F.C.
۰
۰
Costa Del Este
Finished
۰۵:۰۰
  Paraguay Division Intermedia
Sportivo San Lorenzo
۰
۰
Guairena FC
Finished
۰۳:۰۰
Resistencia SC
۰
۴
12 de Junio de Villa Hayes
Finished
۱۷:۳۰
Atletico Colegiales
۱
۱
Club General Martin Ledesma
Finished
۱۷:۳۰
  New Zealand Northern Premier League
Western Springs AFC
۱
۱
Auckland City
Finished
۰۹:۰۰
West Coast Rangers
۰
۱
Auckland United FC
Finished
۰۹:۳۰
Eastern Suburbs Auckland AFC
۱
۰
Melville United
Finished
۰۶:۳۰
Manurewa AFC
۱
۴
Birkenhead United
Finished
۰۶:۳۰
Bay Olympic
۳
۳
Hamilton Wanderers AFC
Finished
۰۶:۳۰
East Coast Bays
۴
۲
Tauranga City United
Finished
۰۶:۳۰
  Estonia Esiliiga B
Pärnu JK
۲
۴
FC Kuressaare II
Finished
۱۳:۰۰
Nomme Kalju II
۵
۱
Laanemaa JK Haapsalu
Finished
۱۲:۳۰
Tartu JK Tammeka II
۷
۱
Tartu Kalev
Finished
۱۵:۳۰
Johvi FC Phoenix
۰
۵
Tallinna JK Legion
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Oberliga Bayern Nord
Würzburger FV
۱
۱
TSV Kornburg
Finished
۱۶:۳۰
  Iceland Besta deild karla
KA Akureyri
۰
۰
Vikingur Reykjavik
inprogress
۱۹:۴۵
HK Kopavogur
۱
۱
IF Vestri
Finished
۱۷:۳۰
  Serbia Super Liga
FK Red Star Belgrade (Crvena Zvezda)
-
-
Jedinstvo Ub
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FK Cukaricki Stankom
-
-
FK Radnicki Nis
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Mladost Lucani
-
-
OFK Belgrade
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Bolivia Liga de Futbol Profesional Boliviano
Royal Pari
۲
۱
Blooming
Finished
۰۳:۳۰
Real Tomayapo
-
-
Nacional Potosi
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Finland Kolmonen
Villan Pojat
۲
۲
KePS
Finished
۱۴:۳۰
Ylamyllyn Yllatys
۱
۰
Kings SC Kuopio
Finished
۱۵:۳۰
KaPa Kajaani
۰
۱
OsPa
Finished
۱۶:۳۰
  Russia FNL
Rodina Moscow
-
-
SKA Khabarovsk
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Arsenal Tula
۰
۰
Kamaz Nab Chelny
inprogress
۱۹:۳۰
FC Ural Yekaterinburg
۲
۱
YFK Shinnik Yaroslav
Finished
۱۳:۰۰
FK Sokol Saratov
۱
۰
FC Yenisey Krasnoyarsk
inprogress
۱۸:۳۰
  Bulgaria Parva liga
PFC Lokomotiv Plovdiv 1936
۱
۰
Arda Kardzhali
inprogress
۱۹:۳۰
PFC Lokomotiv Sofia
-
-
PFC Levski Sofia
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
  Ireland FAI Cup
Cork City FC
۱
۰
Finn Harps FC
inprogress
۱۹:۳۰
Pike Rovers
۳
۱
Midleton FC
Finished
۱۷:۳۰
  Slovenia Prva liga
Radomlje
۰
۰
FC Koper
inprogress
۱۹:۰۰
NS Mura
-
-
NK Nafta Lendava
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
  Australia NPL Queensland Women
Brisbane Olympic (W)
۳
۴
Souths United NPL (W)
Finished
۱۲:۳۰
Brisbane City (W)
۱
۰
Gold Coast United (W)
Finished
۰۹:۱۵
Lions FC (W)
۱
۲
Peninsula Power (W)
Finished
۱۲:۳۰
Virginia United SC (W)
۲
۰
Broadbeach United SC (W)
Finished
۱۱:۴۵
SWQ Thunder (W)
۰
۳
North Lakes (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Czech Republic FNL
MKF Chrudim
۳
۰
SK Sigma Olomouc 2
Finished
۱۱:۴۵
Vyskov
۰
۰
Prostejov
Finished
۱۱:۴۵
SK Lisen
۰
۰
FC Trinity Zlín
Finished
۱۸:۰۰
FC Silon Taborsko
۲
۱
Slavia Prague B
inprogress
۱۸:۳۰
  China League 2
Shenzhen Juniors FC
۲
۲
Haikou Mingcheng
Finished
۱۱:۳۰
Quanzhou Yassin
۱
۰
Ganzhou Ruishi
Finished
۱۳:۰۰
Guangxi Lanhang
۱
۱
Hunan Xiangtao
Finished
۱۵:۰۰
Shanghai Harbor Reserves
۲
۰
Guangxi Hengchen
Finished
۱۱:۳۰
Jiangxi Dark Horse Junior FC
۰
۱
Guangdong GZ-Power
Finished
۱۱:۳۰
  Australia NPL Western Australia
Kingsway Olympic
۲
۱
Western Knights SC
Finished
۱۰:۳۰
Fremantle City FC
۱
۱
Perth RedStar FC
Finished
۱۰:۳۰
Stirling Macedonia FC
۲
۱
Floreat Athena
Finished
۱۰:۳۰
Inglewood United
۲
۲
Balcatta
Finished
۱۰:۳۰
Perth
۴
۴
Armadale
Finished
۱۰:۳۰
Perth Glory NPL
۱
۶
Bayswater City
Finished
۱۰:۳۰
  Australia South Australia State League 1
Adelaide Blue Eagles
۳
۲
Salisbury United
Finished
۰۹:۰۰
Cumberland United
۳
۲
Western Strikers SC
Finished
۰۹:۰۰
Fulham United FC
۰
۱
Adelaide Vipers
Finished
۰۹:۰۰
Playford Patriots
۲
۱
West Adelaide
Finished
۰۹:۰۰
Sturt Lions
۱
۷
West Torrens Birkalla
Finished
۰۹:۰۰
Adelaide Victory
۰
۳
Adelaide Cobras
Finished
۰۹:۰۰
  Poland 2. Division
LKS Lodz II
۳
۱
Skra Czestochowa
Finished
۱۳:۳۰
Wieczysta Krakow
۰
۱
Resovia Rzeszow
Finished
۱۶:۱۵
Pogon Grodzisk Mazowiecki
۲
۰
Polonia Bytom
Finished
۱۳:۳۰
  Poland 1. Division
Pogon Siedlce
۰
۲
Chrobry Glogow
inprogress
۱۸:۳۰
Termalica BB Nieciecza
۳
۰
Warta Poznan
Finished
۱۶:۰۰
ZKS Stal Stalowa Wola
-
-
Gornik Leczna
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۵
  Latvia Virsliga
BFC Daugava Daugavpils
۰
۰
Rigas Futbola Skola
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Norway 1. Division
Egersund IK
۰
۲
Bryne FK
Finished
۱۷:۳۰
IK Start Kristiansand
۱
۲
Valerenga IF Oslo
Finished
۱۷:۳۰
Raufoss Fotball
۰
۰
Stabaek
Finished
۱۷:۳۰
Moss
۱
۰
Kongsvinger IL
Finished
۱۷:۳۰
Ranheim Trondheim
۳
۰
Sogndal IL
Finished
۱۷:۳۰
FC Lyn Oslo
۳
۱
Asane IL Ulset
Finished
۱۷:۳۰
  Sweden Superettan
Gefle IF
۲
۲
Trelleborgs FF
Finished
۱۶:۳۰
Orebro SK
۰
۰
Orgryte IS
inprogress
۱۸:۳۰
Osters IF
۲
۰
GIF Sundsvall
Finished
۱۶:۳۰
IK Oddevold
۰
۳
Helsingborgs IF
Finished
۱۶:۳۰
  Finland Ykkosliiga
Kotkan Tyovaen Palloilijat
۶
۰
SalPa Salo
Finished
۱۶:۳۰
FC TPS Turku
۴
۰
Jarvenpaan Palloseura
Finished
۱۶:۳۰
SJK Akatemia
۴
۰
KäPa/PuLe
Finished
۱۶:۳۰
PK-35 Helsinki
۰
۱
Jippo Joensuu
inprogress
۱۹:۳۰
  Latvia 1. Liga
Riga FC II
۵
۱
FK Smiltene
Finished
۱۵:۳۰
Skanstes SK
۲
۰
AFA Olaine
inprogress
۱۹:۳۰
SK Super Nova
۷
۰
Marupe
Finished
۱۳:۳۰
JDFS Alberts
۳
۲
Valmiera FC II
Finished
۱۷:۳۰
  Norway 2. Division Avd. 2
Ullensaker Kisa IL
۴
۳
Eidsvold TF
Finished
۱۵:۳۰
Strommen IF
۳
۰
Gjovik-Lyn
Finished
۱۵:۳۰
  South Africa Championship Women
JVW FC (W)
۰
۰
City Lads FC (W)
Finished
۱۴:۳۰
Copper Belts FC (W)
۰
۱
University of Pretoria (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Australia Victoria State League 1
Malvern City
۱
۰
Mornington
Finished
۰۸:۳۰
Old Scotch
۲
۰
Brandon Park
Finished
۰۸:۳۰
  Estonia Esiliiga
Viimsi JK
۴
۴
Harju Jalgpallikool
Finished
۱۳:۰۰
FC Flora Tallinn II
۵
۰
Tabasalu Charma
inprogress
۱۸:۳۰
JK Tallinna Kalev II
۲
۲
FC Elva
Finished
۱۶:۰۰
Tartu JK Welco
۱
۱
FCI Levadia Tallinn II
Finished
۱۵:۳۰
FC Tallinn
۳
۰
Paide Linnameeskond II
Finished
۱۶:۳۰
  India Calcutta Premier Division
Prayag United Sports Club
۳
۱
Mohammedan SC
Finished
۱۳:۰۰
Wari AC
۱
۰
Patha Chakra
Finished
۱۳:۰۰
Southern Samity
۳
۴
Kidderpore SC
Finished
۱۳:۰۰
  Australia Queensland Premier League 2
Bayside United
۱
۲
Maroochydore Swans FC
Finished
۱۰:۳۰
Pine Hills
۱
۳
Ipswich Knights
Finished
۰۹:۳۰
Samford Rangers FC
۲
۱
Holland Park Hawks
Finished
۱۰:۳۰
North Star
۲
۳
Souths United
Finished
۱۲:۰۰
  Australia Northern NSW Premier League Women
Maitland (W)
۲
۲
Newcastle Olympic (W)
Finished
۰۹:۳۰
  Australia Victoria Premier League 2
Nunawading City
۲
۳
Doveton
Finished
۰۸:۳۰
Beaumaris
۰
۱
FC Melbourne Serbia
Finished
۰۸:۳۰
Box Hill United
۰
۲
Goulburn Valley Suns
Finished
۱۳:۰۰
  Australia Tasmania Championship
Hobart City Beachside FC
۰
۱
New Town Eagles
Finished
۰۵:۴۵
Tasmania University SC
۰
۴
Taroona
Finished
۰۸:۰۰
  Australia Victoria Premier League 1 U23
Eastern Lions U23
۲
۱
North Geelong U23
Finished
۰۵:۳۰
  Japan Regional League
J-Lease FC
۷
۱
Brew Kashima
Finished
۰۵:۳۰
Vonds Ichihara
۲
۱
Aries Tokyo FC
Finished
۱۲:۳۰
Kariya
۲
۲
Gakunan F Mosperio
Finished
۱۰:۳۰
Fuji University
۱
۵
Blancdieu Hirosaki FC
Finished
۰۵:۳۰
  Australia NPL Victoria U23
Avondale U23
۱
۰
Dandenong Thunder U23
Finished
۰۵:۳۰
Moreland City U23
۱
۲
Heidelberg Utd U23
Finished
۰۶:۰۰
South Melbourne U23
۱
۳
Dandenong City U23
Finished
۰۷:۳۰
Hume City U23
۳
۱
Manningham Utd Blues U23
Finished
۰۹:۴۵
Port Melbourne U23
۱
۳
Green Gully U23
Finished
۱۲:۳۰
  Finland Ykkonen
KuPS Akatemia
۱
۲
PK Keski-Uusimaa
Finished
۱۶:۳۰
EPS
۲
۰
Klubi 04
Finished
۱۶:۳۰
KPV Kokkola
۰
۲
JJK Jyvaskyla
Finished
۱۶:۳۰
VIFK Vaasa
۲
۰
Atlantis FC
Finished
۱۶:۳۰
RoPS Rovaniemen Palloseura
۳
۱
FC Jazz Pori
Finished
۱۶:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko A
JaPS II
۲
۲
NJS
Finished
۱۶:۳۰
FC Futura
۰
۳
PPJ Helsinki
Finished
۱۶:۳۰
  Australia South Australia Premier League Women
Metro United (W)
۳
۱
Adelaide University (W)
Finished
۱۳:۳۰
West Torrens Birkalla SC (W)
۲
۵
Salisbury Inter (W)
Finished
۱۱:۰۰
  Iraq Division One
Diyala FC
۲
۲
Al Karma
Finished
۱۸:۰۰
Al Ramadi SC
۱
۴
Peshmerga Sulaymaniya SC
Finished
۱۸:۰۰
  Ecuador Superliga Women
Independiente del Valle (W)
۱
۱
CD Espuce (W)
inprogress
۱۹:۳۰
El Nacional Quito (W)
۰
۰
Macara (W)
inprogress
۱۹:۳۰
  Brazil Serie C
Londrina EC
-
-
SER Caxias
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Sao Bernardo FC
-
-
Ferroviaria SP
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Iceland 1. Deild
IBV Vestmannaeyjar
۱
۰
Dalvik/Reynir
Finished
۱۶:۳۰
Thor Akureyri
۰
۰
Throttur Reykjavik
inprogress
۱۹:۳۰
  Republic of Korea K-4 League
Chungju Citizen
۰
۲
Jeonbuk Motors II
Finished
۱۱:۳۰
Namyangju Citizen
۱
۰
Daejeon Hana Citizen II
Finished
۱۳:۳۰
Jinju Citizen FC
۴
۱
Seoul United FC
Finished
۱۲:۳۰
Pyeongchang United
۳
۲
Pyeongtaek Citizen FC
Finished
۱۳:۳۰
  Myanmar National League
Rakhine United
۱
۴
Mahar United
Cancelled
۱۳:۰۰
Thitsar Arman FC
۱
۲
Yadanarbon
Finished
۱۲:۳۰
Rakhine United
۱
۴
Mahar United
Finished
۱۳:۰۰
  Australia NSW Premier League 2
Bonnyrigg White Eagles
۰
۰
Hakoah Sydney City East
Finished
۱۲:۳۰
Blacktown Spartans
۲
۰
Northern Tigers
Finished
۱۲:۳۰
Central Coast United
۱
۰
Parramatta FC
Finished
۱۰:۳۰
Gladesville Ryde Magic
۱
۳
Hawkesbury City SC
Finished
۱۱:۰۰
Macarthur Rams
۱
۳
Rydalmere Lions
Finished
۱۲:۳۰
Bankstown United FC
۳
۳
Mounties Wanderers
Finished
۱۲:۳۰
Canterbury Bankstown FC
۰
۳
Bankstown City Lions
Finished
۱۰:۳۰
UNSW FC
۳
۲
Mt Druitt Town Rangers
Finished
۱۰:۳۰
Inner West Hawks
۳
۲
Western Rage FC
Finished
۱۲:۳۰
SD Raiders FC
۱
۰
Dunbar Rovers FC
Finished
۱۲:۳۰
Inter Lions FC
۳
۰
Bulls FC Academy
Finished
۱۲:۳۰
Fraser Park
۰
۰
South Coast Flame FC
Finished
۱۲:۳۰
  Malaysia Liga A1
Armed Forces F.C.
۱
۱
Yayasan Pahang Maintenance FC
Finished
۱۲:۱۵
Imigresen FC
۱
۰
Malaysia University
Finished
۱۲:۱۵
UiTM United
۰
۳
Melaka United
Finished
۱۶:۱۵
  Asia AFF U19 Championship
Philippines U19
۲
۰
East Timor U19
Finished
۱۱:۳۰
Cambodia U19
۰
۲
Indonesia U19
Finished
۱۶:۰۰
  Australia Capital Territory NPL 2
Belconnen United
۲
۲
Brindabella Blues FC
Finished
۰۸:۳۰
Queanbeyan City FC
۶
۱
Canberra Juventus
Finished
۰۸:۳۰
West Canberra Wanderers FC
۱
۲
Wagga City Wanderers FC
Finished
۰۶:۳۰
  Panama Liga Prom
Udelas FC
۰
۳
CA Independiente de La Chorrera Reserves
Finished
۰۴:۳۰
Plaza Amador Reserves
۱
۱
Tauro FC Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Union Cocle
۳
۱
San Francisco FC Reserves
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Campeonato Brasileiro A2 Women
Bahia (W)
۲
۰
Sport Recife PE (W)
Finished
۰۳:۳۰
  Japan Japan Football League
Verspah Oita
۲
۱
Sony Sendai
Finished
۱۲:۳۰
Minebea Mitsumi
۱
۰
Tokyo Musashino United FC
Finished
۰۹:۳۰
Honda F.C.
۰
۰
Maruyasu Industries SC
Finished
۱۲:۳۰
Briobecca Urayasu SC
۲
۱
Okinawa SV
Finished
۱۰:۳۰
Criacao Shinjuku
۱
۰
Veertien Mie
Interrupted
۱۳:۰۰
  Norway 3. Division avd. 5
Kristiansund BK 2
۱
۱
Gjelleraasen
Finished
۱۵:۳۰
Ready
۱
۱
Træff
Finished
۱۵:۳۰
Lokomotiv Oslo
۲
۱
Hodd IL II
Finished
۱۵:۳۰
Bjorkelangen
۱
۰
Skjetten
Finished
۱۶:۳۰
Spjelkavik
۱
۰
Funnefoss/Vormsund
inprogress
۱۸:۳۰
  Brazil Cearense C
Crato EC
-
-
Itarema EC
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Terra E Mar CE
-
-
Tiangua EC CE
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Austria Amateur Cup
SV Wernberg
۰
۰
FC Faakersee
inprogress
۱۹:۰۰
SV Mattersburg
۱
۰
Klingenbach
inprogress
۱۹:۳۰
ASK Weppersdorf
۰
۱
ASK Horitschon
inprogress
۱۹:۳۰
  Peru Reserve League
Sporting Cristal Reserves
۰
۳
Sport Huancayo Reserves
inprogress
۱۹:۰۰
Union Comercio Reserves
۳
۲
Comerciantes Unidos Reserves
inprogress
۱۹:۰۰
Alianza Lima Reserves
۸
۰
Cusco FC Reserves
inprogress
۱۹:۰۰
Deportivo Garcilaso Reserves
۱
۲
FBC Melgar Reserves
inprogress
۱۹:۳۰
  Bulgaria Vtora Liga
PFC Spartak Pleven
۱
۵
FC Dunav Ruse
inprogress
۱۹:۰۰
Sportist Svoge
۰
۱
Pfc Pirin Blagoevgrad
inprogress
۱۹:۰۰
PFC Nesebar
۱
۰
FK CSKA 1948 II
inprogress
۱۹:۰۰
FK Fratria
۱
۰
Dobrudzha Dobrich
inprogress
۱۹:۰۰
  Iceland Besta Deild Kvenna Women
Stjarnan (W)
۰
۱
Breidablik Kopavogur (W)
Finished
۱۷:۳۰
Valur Reykjavik (W)
۱
۱
Keflavik (W)
inprogress
۱۹:۴۵
Throttur Reykjavik (W)
۲
۱
FH Hafnarfjodour (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Uruguay Segunda Division
Juventud Piedras
۲
۰
Tacuarembo
Finished
۱۶:۳۰
Cerrito CS
-
-
Plaza Colonia
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko C
Jakobstads Bollklubb
۰
۰
JPS
Finished
۱۶:۳۰
Narpes Kraft
۲
۰
OTP
Finished
۱۶:۳۰
  Estonia Meistriliiga Women
Tallinna FC Ararat (W)
۲
۱
JK Tammeka Tartu (W)
Finished
۱۳:۰۰
Saku Sporting (W)
۷
۲
Viimsi JK (W)
Finished
۱۳:۰۰
Flora Tallinn (W)
۴
۰
JK Tabasalu (W)
Finished
۱۵:۳۰
JK Tallinna Kalev (W)
۳
۰
Polva FC Lootos (W)
Finished
۱۳:۰۰
  Germany Regionalliga Bayern
Greuther Furth II
۲
۶
FC Augsburg II
Finished
۱۵:۳۰
FV Illertissen
۵
۰
DJK Vilzing
Finished
۱۵:۳۰
Turkgucu Munchen
۲
۲
FC Wurzburger Kickers
Finished
۱۵:۳۰
1. FC Eintracht Bamberg
۲
۰
Spvgg Hankofen-Hailing
Finished
۱۵:۳۰
SpVgg Bayreuth
۲
۰
TSV Buchbach
Finished
۱۵:۳۰
  Australia Queensland Premier League
Logan Lightning
۳
۲
Brisbane Strikers
Finished
۱۱:۰۰
Broadbeach United
۲
۱
Eastern Suburbs
Finished
۱۲:۴۵
  Australia NPL New South Wales U20
SD Raiders U20
۰
۱
Dunbar Rovers U20
Finished
۱۰:۳۰
UNSW Sydney FC U20
۳
۲
Mt Druitt Town Rangers U20
Finished
۰۸:۳۰
Canterbury Bankstown U20
۱
۳
Bankstown City Lions U20
Finished
۱۲:۳۰
Bonnyrigg White Eagles U20
۱
۴
Hakoah Sydney City East U20
Finished
۱۰:۳۰
Macarthur Rams U20
۵
۲
Rydalmere Lions U20
Finished
۱۰:۳۰
Blacktown Spartans U20
۱
۴
Northern Tigers U20
Finished
۱۰:۳۰
Hills United FC U20
۱
۵
NWS Spirit FC U20
Finished
۱۰:۳۰
Sutherland Sharks U20
۱
۴
Sydney FC U20
Finished
۱۲:۰۰
  Australia Queensland Premier League U23
Logan Lightning U23
۱
۱
Brisbane Strikers U23
Finished
۰۹:۰۰
Broadbeach United U23
۱
۱
Eastern Suburbs U23
Finished
۱۰:۳۰
  Australia NPL Western Australia U20
Perth U20
۳
۱
Armadale U20
Finished
۰۸:۳۰
Inglewood United U20
۱
۱
Balcatta U20
Finished
۰۸:۳۰
Olympic Kingsway U20
۴
۱
Western Knights U20
Finished
۰۸:۳۰
Fremantle City FC U20
۰
۴
Perth RedStar U20
Finished
۰۸:۳۰
Stirling Macedonia U20
۲
۰
Floreat Athena U20
Finished
۰۸:۳۰
  Australia Western Australia State League 1 Reserves
Cockburn City Reserves
۰
۳
Subiaco Reserves
Finished
۰۸:۰۰
UWA-Nedlands FC Reserves
۲
۱
Gwelup Croatia SC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Sorrento FC Reserves
۰
۱
Kingsley Westside Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Joondalup United Reserves
۲
۳
Rockingham City FC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Murdoch University Melville FC Reserves
۰
۳
Dianella White Eagles Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Mandurah City FC Reserves
۶
۲
Gosnells City Reserves
Finished
۰۸:۳۰
  Australia South Australia Premier League Reserves
Modbury Jets Reserves
۱
۳
Adelaide Comets Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Metro Stars Reserves
۰
۲
Adelaide Olympic FC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Croydon Kings Reserves
۱
۰
South Adelaide Reserves
Finished
۰۶:۱۵
Campbelltown Reserves
۲
۱
White City Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Para Hills Knights Reserves
۰
۰
Adelaide Raiders Reserves
Cancelled
۰۶:۴۵
  Australia Tasmania Super League Women
Devonport Strikers (W)
۴
۰
Kingborough Lions (W)
Finished
۰۵:۳۰
Glenorchy Knights (W)
۲
۰
Taroona (W)
Finished
۰۸:۰۰
  New Zealand Southern Premier League
Dunedin City Royals
۱
۳
Christchurch United
Finished
۰۴:۰۰
Selwyn United
۰
۸
Cashmere Technical
Finished
۰۶:۳۰
FC Twenty 11
۱
۴
Ferrymead Bays
Finished
۰۶:۱۵
  Norway 3. Division avd. 4
Stromsgodset IF II
۴
۴
Melhus IL
Finished
۱۶:۳۰
Nardo FK Trondheim
۱
۲
Tiller IL
Finished
۱۷:۳۰
Mosjoen IL
۰
۲
Verdal
Finished
۱۶:۳۰
  Argentina Torneo Federal A
CA el Linqueno
۰
۰
CA Sarmiento de Resistencia
inprogress
۱۹:۴۵
  Iceland 5. Deild
Ulfarnir
۱
۰
UMF Samherjar
inprogress
۱۹:۳۰
IB Uppsveitir
۱
۴
Midas
Finished
۱۷:۳۰
  Argentina Primera C Metropolitana
Berazategui
۱
۰
Sportivo Barracas
inprogress
۱۹:۳۰
  Mexico U23 League
Monterrey U23
۰
۰
Queretaro U23
inprogress
۱۸:۳۰
Cruz Azul U23
۳
۱
Toluca U23
inprogress
۱۸:۳۰
Chivas Guadalajara U23
۱
۱
Mazatlan FC U23
inprogress
۱۸:۳۰
Juarez FC U23
۰
۰
Club America U23
inprogress
۱۸:۳۰
  Brazil Carioca U20
Audax Rio RJ U20
۱
۲
Nova Iguacu U20
Finished
۱۶:۳۰
Bangu U20
۰
۰
Fluminense RJ U20
Finished
۱۶:۳۰
Boavista RJ U20
-
-
Madureira RJ U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
  Peru Liga 1 - Clasura
FBC Melgar Arequipa
-
-
Universidad Cesar Vallejo
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
Los Chankas CYC
-
-
Comerciantes Unidos
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Germany Bayernliga South
TSV Landsberg
۰
۱
SV Schalding-Heining
Finished
۱۵:۳۰
TSV 1896 Rain am Lech
۰
۱
SV Erlbach
Finished
۱۵:۳۰
TSV Grünwald
۲
۴
TSV 1860 Munchen II
Finished
۱۶:۳۰
FC Pipinsried
۰
۰
FC 1907 Memmingen
inprogress
۱۹:۳۰
SV Kirchanschoring
۱
۲
TSV Kottern
Finished
۱۴:۰۰
  Australia Western Australia State League 1
Sorrento SC
۲
۰
Kingsley Westside FC
Finished
۱۰:۳۰
UWA Nedlands
۰
۳
Gwelup Croatia SC
Finished
۱۰:۳۰
Mandurah City
۱
۰
Gosnells City
Finished
۱۰:۳۰
Cockburn City
۱
۲
Subiaco AFC
Finished
۱۰:۳۰
Joondalup United
۶
۰
Rockingham City
Finished
۱۰:۳۰
Murdoch University Melville
۱
۲
Dianella White Eagles
Finished
۱۰:۳۰
  Australia South Australia State League 1 Reserves
Sturt Lions Reserves
۰
۲
West Torrens Birkalla Reserves
Finished
۰۶:۳۰
Adelaide Blue Eagles Reserves
۱
۱
Salisbury Utd Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Cumberland United Reserves
۳
۱
Western Strikers Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Adelaide Victory Reserves
۰
۴
Adelaide Cobras Reserves
Finished
۰۶:۳۰
Fulham United Reserves
۱
۴
Vipers Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Playford City Patriots Reserves
-
-
West Adelaide Reserves
Cancelled
۰۶:۴۵
  Australia South Australia Premier League Women Reserves
West Torrens Birkalla Reserves (W)
۲
۱
Salisbury Inter Reserves (W)
Finished
۰۸:۱۵
  Finland Kansallinen Liiga Women
HJK Helsinki (W)
۳
۰
KuPs Palloseura (W)
Finished
۱۴:۳۰
Pk-35 Helsinki (W)
۰
۱
JyPK (W)
Finished
۱۴:۳۰
Pk-35 Helsinki (W)
۰
۱
Jyvaskylan Pallokerho (W)
Finished
۱۴:۳۰
Aland United (W)
۰
۱
HPS (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Australia Queensland Premier League 3
North Pine
۱
۰
Mount Gravatt Hawks
Finished
۱۱:۳۰
Virginia United
۵
۰
Western Spirit
Finished
۰۹:۳۰
Palm Beach Sharks
۰
۲
Burleigh Heads
Finished
۱۱:۳۰
Springfield United
۳
۰
Acacia Ridge
Finished
۱۲:۳۰
University of Queensland
۴
۰
North Brisbane
Finished
۱۲:۴۵
Newmarket
۴
۲
Centenary Stormers
Finished
۱۱:۳۰
  South Africa Second League Women
RV United (W)
۱
۲
Badgers FC (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Myanmar U20 League
Dagon Port FC U20
۱
۰
Myawady FC U20
Finished
۱۲:۳۰
Hantharwady United FC U20
۰
۲
Mahar United U20
Finished
۱۲:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko B
VJS Vantaa
۰
۱
HJS Akatemia
Finished
۱۷:۳۰
EBK
۱
۲
Pallo-Iirot Rauma
Finished
۱۷:۳۰
FC Honka
۳
۱
SexyPoxyt
Finished
۱۶:۳۰
  Chile Primera Division Women
Santiago Morning (W)
۴
۰
Union Espanola (W)
Finished
۱۸:۰۰
  Uruguay Segunda B Nacional
CA Bella Vista
۰
۰
Salus
Finished
۱۷:۳۰
  Lithuania A Lyga
FK Transinvest
۲
۲
FK Suduva Marijampole
Finished
۱۷:۳۰
FK Panevezys
۱
۱
FK Zalgiris Kaunas
inprogress
۱۹:۳۰
  Brazil Paranaense U20
Athletico Paranaense U20
۰
۰
Azuriz FC U20
Finished
۱۶:۳۰
Cascavel U20
-
-
Apucarana U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Argentina Primera A Women
Banfield (W)
۳
۱
CA Belgrano (W)
Finished
۱۶:۳۰
Ferro Carril Oeste (W)
۳
۰
Rosario Central (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Racing Club (W)
۰
۰
River Plate (W)
Finished
۱۷:۳۰
Boca Juniors (W)
۲
۰
CA Independiente (W)
Finished
۱۸:۰۰
  Brazil Campeonato Mineiro U20
Boston City FC Brasil U20
۰
۰
America MG U20
Finished
۱۶:۳۰
Coimbra EC U20
۳
۰
AC Tres Coracoes U20
Finished
۱۵:۳۰
Cruzeiro EC U20
۴
۱
XV de Novembro EC MG U20
Finished
۱۶:۰۰
EC Futgol U20
۰
۱
Athletic Club MG U20
Finished
۱۷:۰۰
  World Friendly Club Matches Women
SCR Altach/FFC Vorderland (W)
۲
۰
BSC Young Boys Berna (W)
Finished
۱۵:۳۰
Carl Zeiss Jena (W)
۰
۰
VfL Wolfsburg (W)
inprogress
۱۹:۳۰
FC Bergheim (W)
۲
۱
FC Ingolstadt 04 (W)
Finished
۱۴:۳۰
Skra Czstochowa (W)
۰
۳
AZS UJ Krakow (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Denmark 1st Division
Esbjerg F.B.
۱
۲
OB Odense
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Copa Paulista
AD São Caetano do Sul
-
-
EC Sao Bernardo
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Primavera SP
-
-
Rio Branco SP
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Portuguesa Desportos
-
-
Juventus SP
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Uniao Sao Joao
-
-
CA Taquaritinga SP
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Comercial SP
-
-
Barretos SP
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Capivariano SP
-
-
EC Sao Bento
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
XV de Jau
-
-
Atletico Votuporanguense SP
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
GD Saocarlense
-
-
Rio Claro SP
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Brazil Serie D
EC Agua Santa SP
-
-
CA Patrocinense
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Audax Rio RJ
-
-
Serra FC ES
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Nova Iguacu FC
-
-
Democrata Sete Lagoas
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Pouso Alegre
-
-
Inter de Limeira
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Santo Andre
-
-
Maringa PR
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Anapolis FC
-
-
Brasiliense FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Porto Velho EC
-
-
Humaita
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Manaus FC
-
-
Trem DC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Argentina Copa Santa Fe
AD Juventud Esperanza
-
-
9 de Julio Rafaela
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Brazil Paranaense 2
Parana Clube
-
-
Rio Branco PR
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Brazil Brasileiro U20
Gremio RS U20
-
-
SC Internacional RS U20
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Brazil Copa Espirito Santo
Capixaba Sport Club ES
-
-
Vilavelhense ES
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Porto Vitoria
-
-
Vitoria ES
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Brazil Catarinense U20
Barra FC SC U20
-
-
Brusque U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Hercilio Luz U20
-
-
Clube Nautico Marcilio Dias U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Brazil Cearense U20
Sao Gerardo U20
-
-
Atletico Cearense U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Santa Cruz CE U20
۳
۰
Alvinegro U20
Finished
۱۶:۰۰
Ceara U20
۵
۲
Atletico Cearense U20
Finished
۱۶:۰۰
  Iceland 1. Deild Women
IA Akranes (W)
۱
۳
Fjardabyggd/Hottur/Leiknir (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Switzerland Challenge League
AC Bellinzona
۱
۱
FC Wil 1900
inprogress
۱۹:۳۰
  Brazil Paulista Serie B
Mauaense SP U23
۰
۱
Colorado Caieiras SP U23
Finished
۱۶:۳۰
  Bhutan Premier League
BFF Academy U19
۰
۰
Phuentsholing Heroes FC
Finished
۱۵:۳۰
  Ireland U20 League
Athlone Town U20
۱
۲
Finn Harps U20
Finished
۱۵:۳۰
Drogheda United U20
۲
۰
Cork City U20
Finished
۱۷:۰۰
Shamrock Rovers U20
۳
۲
Waterford FC U20
Finished
۱۷:۳۰
  Australia NPL ACT
Monaro Panthers FC
۴
۰
Canberra Olympic
Finished
۱۱:۱۵
  United States USL League One Cup
Central Valley Fuego
۱
۰
Spokane Velocity FC
Finished
۰۶:۳۰
  United States MLS Next Pro League
New York City FC II
۲
۱
Philadelphia Union II
Finished
۰۴:۰۰
  Zimbabwe Premier Soccer League
Yadah FC
۲
۰
FC Bikita Minerals
Finished
۱۶:۳۰
Arenel Movers FC
۰
۱
Chicken Inn FC
Finished
۱۶:۳۰
  Colombia U19 Championship
Independiente Medellin U19
۴
۱
Envigado U19
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Carioca 2
Serrano RJ
-
-
FC Petropolis Goncalense
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
  Chile Segunda Division
Lautaro de Buin
۰
۰
Provincial Ovalle
inprogress
۱۹:۳۰
  Estonia Meistriliiga
Parnu JK Vaprus
۰
۰
JK Trans Narva
inprogress
۱۹:۳۰
  Kazakhstan League Cup
Elimai FC
۱
۰
FC Atyrau
inprogress
۱۸:۳۰
FC Turan
۲
۲
Ordabasy Shymkent
inprogress
۱۸:۳۰
  Bolivia Copa Simon Bolivar
CD Torre Fuerte
۱
۱
24 de Septiembre
inprogress
۱۸:۳۰
  Belarus 1. Division
FC Belshina Bobruisk
۳
۱
Dinamo Minsk Reserves
Finished
۱۵:۳۰
Bumprom
۴
۱
FC Lida
Finished
۱۶:۳۰
Niva Dolbizno
۲
۱
Shakhtyor Soligorsk Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Volna Pinsk
۲
۱
BATE Borisov Reserves
inprogress
۱۸:۳۰
  Georgia Georgia Cup
Kolhketi Khobi
۱
۲
FC Spaeri
Finished
۱۶:۳۰
FC Sioni Bolnisi
۱
۴
FC Samgurali Tskaltubo
Finished
۱۶:۳۰
Fc Gonio
۲
۳
FC Rustavi
Finished
۱۶:۳۰
FC Borjomi
۰
۶
Lokomotivi Tbilisi II
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Campeonato Paulista U20
Uniao Suzano SP U20
۰
۲
Santos AP U20
Finished
۱۶:۳۰
  Paraguay Primera Division Reserve
Club Libertad Asuncion Reserves
۵
۲
Sportivo Trinidense Reserves
Finished
۱۵:۳۰
  Vietnam U21 Championship
Binh Phouc U21
۰
۰
Dong Nai U21
Cancelled
۱۲:۳۰
TP Ho Chi Minh FC U21
۰
۰
Long An U21
Cancelled
۱۳:۳۰
  Australia NPL New South Wales Women
Northern Tigers (W)
۳
۰
Gladesville Ravens (W)
Finished
۱۲:۰۰
  Australia Capital Territory U23
O'Connor Knights U23
۰
۰
Cooma Tigers U23
Cancelled
۰۵:۴۵
Monaro Panthers U23
۱
۵
Canberra Olympic U23
Finished
۰۹:۰۰
  Brazil Campeonato Pernambucano U20
Retro FC Brasil U20
-
-
Nautico U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید